BİNLERCE TOKATLI İFTAR SOFRALARINDA BULUŞTU

02.07.2016 Haberler

Tokat Belediyesi Ramazan ayında düzenlediği iftar sofralarında binlerce kişiyi buluşturdu. Tokat Belediyesi tarafından, komşuluk bağlarını güçlendirmek, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla şehrin birçok mahallesinde düzenlenen iftar programlarında binlerce Tokatlı birlikte iftar etmenin mutluluğunu yaşadı.

Tokat Belediyesi tarafından Yeşilbağ İlkokulu bahçesinde düzenlenen Ramazan ayının son mahalle iftarında, Parekende, Kemer, Büyükbeybağı, Küçükbeybağı ve Geyras Mahallesi sakinleri birlikte iftar etti.

Tokat Valisi Cevdet Can, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ve İstanbul Üniversitesinden emekli Prof. Dr. Mahmut Kaya’nın da katıldığı son mahalle iftarına yaklaşık 2 Bin kişi katıldı.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu bundan sonraki yıllarda da bu güzel geleneği devam ettireceklerini belirterek katılımcılara teşekkür etti.

Belediye faaliyetlerinden de kısaca bahseden Başkan Eroğlu, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı ve Kadir Gecesi’ni kutladı.

İftarın ardından okunan dualardan sonra vatandaşlarla sohbet eden Vali Can ve Belediye Başkanı Eroğlu, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.