PLEVNESPOR AYKUT LALE İLE YOLA DEVAM EDECEK

16.06.2016 Haberler

Şehrin en büyük markalarından biri olan Belediye Plevnespor Kulübü, Antrenör Aykut Lale ile yola devam edecek.

20 yıldır ülkemiz ve ilimiz sporuna önemli katkılarda bulunan köklü bir kulüp olan Belediye Plevnespor’da, aktif olarak 5 branşta faaliyetler devam ediyor. Özellikle voleybol takımı ile bir dönem Türkiye liginde fırtınalar estiren Plevnespor, geçtiğimiz sezon 1. Lig’e yükselmiş ve ligde kalmayı başarmıştı.

Tokat Belediye Plevnespor Kulübü As Başkanı İsmet Yiğit, Antrenör Aykut Lale ve Antenör Yardımcısı Gökhan Öner, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Başkan Eroğlu, “Tokat, voleybolda  geçmişi olan, geçmişten aldığı bu güçle geleceğini iyi gören ve belki de son 20 yılda Türk voleyboluna imza atan illerden bir tanesi…  Aslında Anadolu takımları arasında en başarılı şehir Tokat’tır. As Başkanımız İsmet bey ve diğer arkadaşlarımızla yola koyulduk ve hazırlıklarımız son sürat devam ediyor. Ligin başlamasıyla beraber Tokat Belediye Plevnespor salonların tozunu attıracak ve ilimize gelen takımlarda Tokat'ta güzel bir maç yaparak belki de set bile alamadan gidecekler.

Plevnespor Voleybol Takımımızın 1.Lige yükselmesinde büyük emeği olan antrenör Aykut Lale ile bu sezona devam edeceğiz. Başarılarla dolu bir sezon geçirmenizi temenni ediyorum" diye konuştu.

Plevnespor da son durum:

Antrenör: Aykut Lale,

Yardımcı Antrenörler: Gökhan Öner ve Aykut Aydın.