AK PARTİ TURHAL İLÇE TEŞKİLATI BAŞKAN EROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

08.04.2014 Haberler

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Ak Parti Turhal İlçe Başkanı Orhan Koç ve Ak Parti Turhal İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.
Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler yapmış olduğu konuşmada; “Üzerimize ateşten bir gömlek giydik ancak Allah’ın salih kullarının duasıyla yanımızda yanlış yaptığımız zaman bizi uyaracak, dost acı söyler temkini doğrultusunda dostlarımızın uyarısıyla biz bu ateşten gömleği giyeceğiz. İnşallah bu imtihanı güzel olarak vereceğiz” dedi.  

Tokat Belediye başkanı Av. Eyüp Eroğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken; “Turhal’daki, Tokat’taki o kadar insanın sorumluluğu hep üzerimizde. Ama şöyle de bir şey var; hem cennetin hem cehennemin anahtarı burada; iyilik ve güzellikler yaparsak Cenabı Allah’ın mükâfatı olur. Biz inanıyoruz ki; Yılmaz hocamızda bilerek ve isteyerek zaten böyle bir şeye tevessül edecek insanlar değiliz. Hatamız olursa bize de düzeltmek düşer. Bu işler duasız olmaz, kulların duası olursa Allah’ta bizim yolumuzu açar. İnşallah güzel işler yaparız Turhal ve Tokat güzelleşir. Sizlere de görevinizde başarılar diliyorum” dedi.