ÇALIŞMALAR HIZLANDI

16.04.2016 Haberler

Kış aylarının geride kalmasıyla Tokat’ta alt ve üstyapı çalışmalarına hız verildi.  Bu kapsamda prestij caddelerden asfalt dökümüne, yeni yol açmadan, kaldırım ve altyapıya kadar her gün onlarca çalışma gerçekleştiriliyor. 

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu teknik işlerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu ile birlikte çalışma yerlerini giderek incelemelerde bulundu.

Fatih Cami Önünde Refüj Çalışması,

Başkan Eroğlu ilk olarak; Büyükbeybağı Mahallesi Sivas Caddesi Geyras Mevki çıkışında daha önce kazalara sebebiyet veren alanda orta refüj bölmesi tamamlandığını belirterek araç dönüşleriyle ilgili cep kavşakların yapılacağını belirtti.

Perakende Mahallesi’ne Yeni Park

Çocuklarımızın ve ailelerimizin daha rahat edebilmeleri için; şehrimizdeki tüm parklarda yenileme yapıldığını belirten Başkan Eroğlu, Perakende Mahallesindeki yeni parkın çocuklarımıza ve ailelerimize hayırlı olmasını diledi.

Topçubağı Mahallesi’nde Ulaşıma Çözüm

Daha sonra Topçubağı Mahallesine giden Başkan Eroğlu buradaki yeni yol açma ve toprak kaymalarını önüne geçmek ve yol genişletmek amacıyla yapılan istinat duvar çalışmalarını inceledi.

Behzat Bulvarı Tamamlanıyor

Mahmutpaşa ve Perakende Mahallelerini birbirine bağlayan ve şehrimizin Gaziosmanpaşa Bulvarına alternatif bulvarı Behzat Bulvarı’nda konsol ve yol genişletme çalışmaları devam ediyor.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Mahmutpaşa Mahallesi Behzat Bulvarında dere kenarında devam eden konsol çalışmalarını da yerinde inceledi. Behzat Deresi üzerinin tamamen kapatılmasının sel felaketleri nedeniyle mümkün olmadığını belirten Başkan Eroğlu, Jandarma Bölge Komutanlığı arkasından başlayarak devam eden dere üzerindeki konsol inşaatı ile Behzat Bulvarındaki yol genişletme çalışmalarının tamamlanarak trafik akışının rahatlayacağını belirtti.