AK PARTİ TOKAT İL TEŞKİLATINDAN BAŞKAN EROĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

07.04.2014 Haberler

Ak Parti Tokat İl Başkanı Adem Çelik, Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve Ak Parti Tokat İl Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Ak Parti Tokat İl Başkanı Adem Çelik yaptığı konuşmada; “Dört yıl beraber olduğumuz, sevinçlerimizi ve hüzünlerimizi beraber paylaştığımız, içimizden birisi. Dört yıl İl Başkanlığı görevini başarıyla yürüten değerli kardeşim Eyüp Eroğlu beyi böyle bir makamda görmenin en büyük mutluluğunu ve hazzını yaşıyorum. Uzun bir maratondan sonra Belediye başkanlığı görevini Eyüp kardeşime Tokat halkı tevdi etmiştir. Bu görevinde başarılar diler, yolunun açık olmasını dilerim. Çalışkan, dinamik, zeki bir dostumuzdur. İnşallah Tokat’ta çok farklılıklar yaşatacak, Tokat’ı çok farklı güzelliklerle buluşturacak bir yetenektir. Rabbim yar ve yardımcısı olsun, başarılar diliyorum.” dedi.

Böylesine güzel bir ortamı oluşturan Yönetim Kurulu üyelerine tek tek teşekkür eden Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Başkanımın da ifade ettiği gibi dört yıla yakın bir zaman partimin il başkanlığını büyük bir onurla, gururla, heyecanla yaşadım, yapmaya çalıştım ve Allah bize burayı nasip etti. Böylesine güzel bir makamda Tokat’a hizmet etme anlamında bir yola çıktık. Bugün burada Eyüp Eroğlu varsa bu teşkilatımın sayesindedir. Sizlerle yapmış olduğumuz güzel çalışmalar iyi bir sonuç ortaya çıkartmıştır. Bizi de böyle bir göreve Sayın Başbakanımız layık görmüştür. Ama açık yüreklilikle söylüyorum ki; bu başarı teşkilatımındır, siz değerli dostlarımındır. Burada belki iki yıla yakın zaman kimisi dört yıla yakın bir zaman beraber yönetimde olduğum arkadaşlarımız var. Sonuçta biz ekip ruhuyla çalıştık, kardeşçe gece gündüz demeden güzel bir sonuç ortaya çıkarttık. Özellikle 2014 Yerel Seçimlerinde de aynı ekibimiz aynı başarıyı daha yüksek çıtalara getirerek bugün Tokat’ımızın her bir noktasında Ak Belediyecilikle Tokat’ı tanıştırmıştır. Sadece Yeşilyurt hariç bütün ilçelerimiz 11 de 11 yapmıştır ve inanıyorum ki Yeşilyurt’umuzda da seçim aynı şekilde bizim lehimize dönecektir ve aynı eskisi gibi 12 de 12 olacaktır. Bundan sonra hepimizi önemli bir yolculuk bekliyor. İlk başta Cumhurbaşkanlığı seçimimiz var, yine o seçimde de güzel bir başarıyı Tokat’ımızda yakalayacağız. Gönlümüzün istediği; Başbakanımızın Cumhurbaşkanı olmasıdır. Cumhurbaşkanlığına Başbakanımızın seçilmesini gönlümüz arzu ediyor. Bunu parti yetkililerimizin de ifade ettiği gibi bu ay sonu Mayıs Ayı başı gibi aday açıklanacaktır. İnşallah orada da bu teşkilatlar Cumhurbaşkanı adayımızı omuzlayacak ve yüksek bir oyla seçecektir. Türkiye’miz inşallah Cumhurbaşkanlığı seçimiyle beraber çok daha güzel yerlere gelecektir. İçinizden biri oldum, içinizden biri olarak kalmaya devam edeceğim. Teşkilatçılık nedir, teşkilat’ta insanların derdi nedir isteği nedir bunları iyi bilen birisiyim. Uzun yıllardır teşkilatın içerisinden Belediye Başkanlığı veya Milletvekilliği anlamında böylesine güzel bir netice olmamıştı. Bundan sonra teşkilatlar meyvelerini daha farklı yerlerde daha farklı noktalarda verecektir. Bizler bu anlamda; el ele kol kola bir olarak çok daha güzel işlere Tokat’ımızda imza atacağız. Bu konuda bize destek veren dört ay boyunca gece gündüz çalışan, bizimle beraber Tokat’ta tüm ilçelerde gerçekten ortaya yüreğini koyan emeğini koyan, alın terini akıtan, tüm buradaki kardeşlerime de bir kez daha teşekkür ediyorum. Bundan sonra da yine beraber olacağız, birlikte olacağız. Birlikte yürüyeceğiz, beraber yürüyeceğiz. Şimdiden bunlara hepinizin hazırlıklı olmasını da canı yürekten diliyorum. Yine koşacağız, koşturacağız Tokat’ta hep beraberce destan yazacağız. Bu organizasyonu yapan buraya gelen tüm değerli teşkilat kardeşlerime teşekkür ediyorum. İl Başkanı ve Kadın Kolları Başkanıma da teşekkür ediyorum.” dedi. 

07.04.2014 - A.Yılmaz