SAKLAMIYORUM, PAYLAŞIYORUM

01.01.2016 Projeler

Tokat Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi çocuklar için başlatılan "Saklamıyorum Paylaşıyorum Projesi" tanıtımı Belediye Başkanı Av. Eyüp eroğlu ve basın mensuplarının katılımı ile Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirildi.

Tokat Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi çocuklar için başlatılan ‘Saklamıyorum Paylaşıyorum Projesi’ne büyük ilgi. Vatandaşlar kentin belirli noktalarına yerleştirilen kumbaralara çok miktarda kitap, oyuncak ve giysi bırakıyorlar.

İhtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere kumbaraya atılan oyuncaklar ve kitapları belirli aralıklarla toplayan belediye görevlileri, dolan kumbaralardaki yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere götürüyorlar. Uygulamadan oldukça memnun olduklarını belirten vatandaşlar, çöpe giden veya kullanılmayan çok sayıda oyuncak ve kitabın bu uygulama ile ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmasını takdir ettiklerini belirterek, ihtiyaç sahibi çocukların yüzlerinin gülmesine bir nebze de olsa katkıda bulunmalarına vesile olan Başkan Eroğlu’na teşekkür ettiler.  

PROJE İLE İLGİLİ HABERLER:

"SAKLAMIYORUM, PAYLAŞIYORUM"

TOKATLI SAKLAMIYOR, PAYLAŞIYOR

İNSANA YATIRIM YAPIYORUZ

DOLABINDA DURMASIN, İHTİYACI OLAN ALSIN