ÜNİVERSİTEMİZ, GÖZBEBEĞİMİZ!

07.04.2014 Haberler

Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğretim görevlileri, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile irtibatlarının çok yüksek olduğunu ve gereken her konuda desteklerini sürdüreceklerini söyledi.

Prof. Dr. Resul Gerçekcioğlu, Prof. Dr. Mehmet Güneş, Prof. Dr. Kadri Yürekli, Prof. Dr. Gazanfer Ergüneş, Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Prof. Dr. Necdet Kandemir, Prof. Dr. Uğur Kölemen, Yrd. Doç. Dr. Fatih Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Emin Yılmaz ve Uzman Alper Mutlu'dan oluşan kalabalık bir eğitimci heyeti Başkan Eroğlu'nu makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.  

Eğitimcilere teşekkür eden Başkan Eroğlu, ziyaretten ötürü çok mutlu olduğunu söyledi. Üniversite ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirten Başkan Eroğlu, "Üniversitemizin, şehrimize ve halkımıza katkılara üst düzeydedir. Üniversitemizin, kıymetli öğretim görevlileri ve diğer tüm personeli ile başarıyla yürüttükleri eğitim ve diğer faaliyetlerinde, üzerimize düşen ne varsa yaptık ve yapmaya da zevkle devam edeceğiz. Kapımız üniversitemize ardına kadar açık, irtibatımız üst düzeyde. İlerleyen zamanlarda yine birlikte önemli işler başaracağımıza inanıyor ve ziyaretinizden ötürü teşekkür ediyorum" diye konuştu.

07.04.2014 - A.Yılmaz