PLEVNESPOR'DAN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

25.10.2015 Haberler

Geçtiğimiz sezon şampiyon olarak yeniden 1.Lig'e yükselen Tokat Belediye Plevnespor, Arkas karşısında 2-0 geriye düştüğü ilk maçta 3-2'lik galibiyet alarak eski günlerine dönüş sinyalleri verdi.
Tribünlerin tıklım tıklım dolu olduğu maçın sonunda açıklamada bulunan Belediye Plevnespor Başkanı ve Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, voleybolda marka olan Plevnespor'un eski günlerinde olduğu gibi mücadeleci ve her maçı kazanma hedefiyle sahaya çıkan bir takım kimliğine yeniden kavuşmuş olmasından büyük mutluluk duyduğunu söyledi. 

Arkas karşısında maça iyi başlamadıklarını, buna rağmen takımın toparlanarak üst üste aldığı setlerle maçı 3-2 kazandığını belirten Başkan Eroğlu, "Beşinci seti de 15-13 alarak maçı 3-2 kazandık. Aldığımız galibiyetten dolayı mutluyum. Hocamızı ve oyuncularımı kutluyorum. İnşallah eksi günlerinde olduğu gibi adından söz ettiren, iç sahada maç vermeyen, güçlü bir Plevnespor'u birlikte izleyeceğiz. Maçta salonu dolduran tüm Tokatlı sporseverlere teşekkür ediyorum. Her zaman maça gelerek bizi desteklesinler. Arkas Spor maçını taraftarlarımızın desteği ile kazanmayı başardık" diye konuştu.

Plevnespor'un ardı ardına setleri alması karşısında heyecanlanarak sık sık ayağa kalkan Başkan Eroğlu, maç sonu soyunma odasına da inerek sporcuları ve teknik heyeti tebrik etti.
Maçı Başkan Eroğlu'nun yanı sıra, Vali Cevdet Can ve Tokat Milletvekili Coşkun Çakır'da izledi.