SANAYİ SİTESİ ÇEVRESİNE DÜZENLEME

28.08.2015 Haberler

Yeşilırmak Mahallesi civarında devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Eroğlu, "Küçük Sanayi Sitesi yollarında kaldırım, kavşak ve orta refüj düzenlemeleri yaparak, sanayi esnafımıza yakışır bir bölge oluşturuyoruz" dedi.
Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Başkan Yardımcısı Osman Altunordu ile Sanayi Sitesi Çıraklık Eğitim Merkezi önündeki yolda devam eden çalışmaları inceledi.

15 günlük süre içerisinde çalışmaların tamamlanacağını belirten Başkan Eroğlu, "Bu yolumuzda kavşak ve orta refüj düzenlemelerimiz vardı. Eski ve yıpranmış bordürlerimizi kaldırarak yerine çok daha şık ve ilimize yakışır bordürlerin döşenmesine başlayacağız. Daha önce sanayimizin diğer yolunda orta refüj düzenlemesi yaparak bordürlerimizi yenilemiştik. Yeni otel istikametinden Üniversite Hastanesi istikametine kadar olan yolumuzu birbirine bağlayarak bu bölgenin kaldırımlarını, bordürlerini ve kavşaklarını düzenleyeceğiz. Şehrimize yakışan bu düzenlemeyi 15 gün gibi bir süre içerisinde bitireceğiz. Sanayi Sitesi esnafımıza ve bölge sakinlerimize hayırlı olsun" diye konuştu.