YEŞİLOVA'DAN ŞOFÖREVLERİNE ULAŞIM RAHATLAYACAK

26.08.2015 Haberler

Şehrin dört bir yanında yeni yollar açan Tokat Belediyesi'ne bağlı ekipler, trafik akışının daha sağlıklı olması için mevcut yollarda da genişletme çalışmalarını sürdürüyor.
Yeşilova Mahallesi’nde yol genişletme çalışmalarına başlayan Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, genişletme çalışmalarının ardından istinat duvarı, kaldırım ve asfalt çalışmalarını da tamamlayarak yolu kullanıma açacak.

Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, kentin birçok bölgesinde ekiplerin farklı çalışmaları aralıksız sürdürdüğünü belirterek, önceliklerinin arasında ulaşım ve altyapı ile ilgili düzenlemelerin bulunduğunu kaydetti. Kentin sadece ana arterlerinde değil, mahalle ve sokak aralarında da yol ve kaldırım düzenlemeleri yaptıklarına değinen Başkan Eroğlu, bu çalışma ile Yeşilova Mahallesinden Şoförevleri'ne bağlanan yolun genişletilerek, trafiğin daha da rahatlatılacağını söyledi. 

Başkan Eroğlu, yaz dönemini iyi değerlendirerek birçok farklı noktada trafik iyileştirmelerini tamamlayacaklarını da sözlerine ekledi.