BAŞKAN EROĞLU; HALKIMIZIN RAHATI VE CAN GÜVENLİĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

18.08.2015 Haberler

Tokat Belediyesi ekipleri şehrimizin birçok noktasında çalışmalarını tamamlamaya devam ediyor.
Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Doğancıbağları Mahallesi’nde halkımızın huzur ve güvenliği için sulama kanalı kenarında yapılmış olan korkuluk ve parke çalışmalarını yerinde inceleyerek açıklamalarda bulundu.

Başkan Av. Eyüp Eroğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Doğancıbağları Mahallesinde mahalle halkımızın uzun yıllardır kullandığı sulama kanalı kenarındaki yolda parke çalışmamıza başladık. Buradaki parke çalışmamız kanal kenarından Devlet Hastanemizin olduğu alan kadar devam edecek. Yine kanal kenarında halkımızın güvenliği için yaklaşık 1500 metre uzunluğunda korkuluk yaptık. Korkuluk çalışmamızı da parke ile birlikte kanalın sonuna kadar tamamlayıp tertemiz bir şekilde halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Başkan Eroğlu sulama kanalında yüzen çocukları da uyararak, sulama kanalında yüzmenin tehlikeli ve yasak olduğunu belirtti.

Sulama kanalında herhangi bir can kaybının yaşanmaması için yaklaşık iki metre boyunda belediyemizce hazırlanan korkulukların montesine devam edilecek.