TOKAT BELEDİYESİ ASFALTTA HIZ KESMİYOR

17.08.2015 Haberler

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri altyapısı tamamlanan bölgelerde asfalt çalışmalarını tamamlıyorlar.
Asfalt sezonunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Tokat Belediyesi ekipleri, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından altyapı çalışmalarının yapıldığı bölgelerde yol yapım ve onarım çalışmalarını tamamlayarak geçen yılın iki katı kadar asfalt yaptı.

Şehrimizin birçok noktasında yeni yol açma, yol genişletme ve asfalt çalışmaları devam ediyor. Güneşli Mahallesi, Altıyüzevler Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi ve Küçükbeybağı Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Altıyüzevler Mahallesi Danışment Gazi Caddesi’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Şehrimizin birçok noktasında yeni yol açma çalışmalarımızla birlikte gerek stabilize gerekse sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Asfaltta bu yıl son derece güzel ve büyük işler yapacağız demiştik, altyapısını tamamladığımız bölgeler başta olmak üzere hızlı bir şekilde havaların iyi olması ile çalışmalarımıza başladık. Altıyüzevler Mahallesini Karşıyaka Mahallesine bağlayan Danışment Gazi Caddemizde yaklaşık 800 metrelik bir alanda 12 metre genişliğinde yol düzenleme ve stabilize asfalt çalışmamızı tamamladık. Vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.