ÇEKENLİ İŞ MERKEZİNDE SORUNLARA NEŞTER VURULDU

01.06.2015 Haberler

Kışın soğuk yazın ise sıcaktan dert yanan esnafın sıkıntılarını çözüme kavuşturmak amacıyla Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu’nun talimatları ile Çekenli İş Merkezi üzerine iklimlendirme filesi gerildi.
Çekenli İş Merkezinde yapılan bakım, onarım çalışmaları kapsamında tüm giriş kapılarına otomatik güvenlik kapı sistemi ve yeni teknoloji ürünü led aydınlatmalar monte edildi. Yazıhaneler dahil olmak üzere tüm iş merkezi onarım sonrasında yeniden boyandı. Tüm tezgahların yenilenmesi ve üzerinin şeffaf malzeme ile kapatılmasıyla birlikte burada ticaret yapan esnafımız daha temiz ve daha düzenli bir ortamda hizmet vermeye başladı.

 
Ayrıca otopark alanında yapılan bakım, onarım ve boyama çalışmaları ve Çekenli etrafındaki trafik düzenlemesi ile esnafın sorunları çözülmüş oldu.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Başkan Yardımcısı Osman Altınordu ile birlikte, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, Çekenli İş Merkezinin yeni halinin esnafımıza ve halkımıza hayırlı olması temennilerinde bulundu.