KARŞIYAKA, SEMT KONAĞI'NA KAVUŞUYOR

28.05.2015 Haberler

Semt Konaklarımızdan biri olan Karşıyaka Semt Konağı da hızla yükseliyor.
Halkımızın ayağına hizmet götürmek, mahalle insanlarımızın bir araya gelerek, kitap, gazete okuyabilecekleri, çay kahve içecekleri, günün yorgunluğunu atarak mahalleye ait problemlerin saptandığı ve muhtarlık hizmetlerinin verileceği, mahalle halkının sosyal ihtiyaçlarına cevap verecek Karşıyaka Semt Konağı'nı inşaa ediyoruz.

Karşıyaka Mahallesi'nde yapımı devam eden Karşıyaka Semt Konağı çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu; Perakende Mahallesinde yapılan Semt Konağının ardından kısa bir süre sonra çalışmalarına başlanılan Karşıyaka Semt Konağının da en kısa süre içerisinde tamamlanılarak Mahallelinin hizmetine açılacağını dile getirerek; "Yaşlısıyla, genciyle boş vakitlerini spor yaparak, eğlenerek, sohbet ederek geçirmek isteyen vatandaşlarımız için mahalle konağı çalışmalarımız hızla devam ediyor.

Semt konağımız, gencinden yaşlısına, bölgede yaşayanların sosyal anlamda ihtiyaçlarına çağdaş ve yararlı imkânlar verebilen örnek hizmet alanı olacak" dedi.

30'ncu Yeni Yolumuzu Açıyoruz  

Karşıyaka Mahallesi Semt Konağı alanından Altıyüzevler Mahallesi'nde yeni yol açma çalışmalarının devam ettiği alana geçen Başkan Eroğlu; 30'ncu yeni yol'un açıldığını belirterek; "Yol medeniyettir düsturundan hareketle şehrimizde yeni yollar oluşturuyoruz. Altıyüzevler Mahallemizde üç tane yeni yol daha açıyoruz. İnşallah yeni yollarımızın asfaltlanması ile değerli Tokat’lı hemşehrilemizin hizmetlerinde olacaklar.”dedi.