MEZARLIKLARIMIZA ÖNEM VERİYORUZ

25.05.2015 Haberler

Şehrimizdeki tüm mezarlıklarımızı tek tek düzenliyoruz. Dikmenler Mezarlığı da güzel bir görünüme kavuşacak.
Çay Mahallesi Şeyh-i Şirvani Mezarlığı yapılan çalışmaların tamamlanması ile ayrı bir görünüme ve güzelliğe kavuştu.  Aynı şekilde tüm mezarlıklarda çalışmaların yapılacağını belirten Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Dikmenler Mezarlığı'nda yapılan çalışmaları Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu'yla birlikte inceledi.

Başkan Eroğlu burada yapmış olduğu açıklamada; "Kıymetli hemşerilerim; mezarlıklarda yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz. Şimdi de Dikmenler Mezarlığındayız. Dikmenler Mezarlığımızda dört ay önce başlattığımız bir yol çalışmamız vardı. Artık gördüğünüz gibi son aşamaya geldi. Yine bununla beraber taş duvar düzenlemesi vardı. Yaklaşık 300 metrelik bir taş duvarı da Dikmenler Mezarlığında yaptık. Bu mezarlığımızı çevre düzenlemesi ile güzel bir görünüme kavuşturacağız.

Şeyhi Şirvani mezarlığımız bitti. Parke çalışmasıyla, taş duvarıyla, çevre düzenlemesiyle şuanda gerçekten güzel bir hale büründü. Dikmenler de aynı şekilde bitmek üzere. Biz mezarlıklarımıza önem veriyoruz ve mezarlıklarımızın da en güzel şekilde olması için de gayret ediyoruz. Dikmenler Mezarlığımız da bu mahallemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.