GÜLBAHARHATUN MAHALLESİ ASFALTLANIYOR

25.05.2015 Haberler

Önce altyapı sonra asfalt düşüncesinden hareketle çalışmalarına devam eden belediyemiz, Gülbaharhatun Mahallesi'nin asfaltını yapmaya hazırlanıyor.
Gülbaharhatun Mahallesi'nde asfalt çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, bu yıl içerisinde asfaltta büyük işler yapılacağından bahsederek basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; "Gülbahar Hatun Mahallesindeyiz. Yukarıdan Gülbaharhatun’u Oğulbey’e kesen caddeden başlayıp Behzat’a kadar ve Behzat’tan devam edip GOP Bulvarına kadar olan bu kısımda, bu caddede asfalt çalışmamızı başlattık.

Asfaltta bu yıl son derece güzel ve büyük işler yapacağız demiştik, çok gecikmeden hızlı bir şekilde havaların iyi olması ile başladık. Yağmur, kar, çamur demeden ekiplerimiz her şartta yoğun bir şekilde çalışıyorlar. İnşallah güzel bir çalışmayı da bir hafta sonra Gülbaharhatun’da görmüş olacağız.

Değerli Tokat’lı hemşerilerimiz; biz alt yapıda da çalışma başlattık. 10 yıl içerisinde bütün alt yapıyı yenileyeceğimizi söylemiştik. Su hattını, kanalizasyon hatlarını kısaca tüm hatları komple yeniliyoruz" dedi.