BAŞKAN EROĞLU'NUN HIZINA YETİŞİLMİYOR

04.04.2014 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, gün içerisinde makamında tebrikleri kabul ederken, gece de belediyemize bağlı birim ve şantiyeleri teftiş ediyor.
Gündüz başkanlık binasına akın eden Tokatlılarla bir araya gelen Başkan Eroğlu, yoğun ilgi nedeniyle teftiş ve denetlemelerini gece ve sabahın erken saatlerinde yapıyor.
Dün gece Uzunburun mevkiindeki  Keson Kuyu olarak bilinen Su Deposuna giden Başkan Eroğlu, kendisine eşlik eden Teknik İşlerden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmalı'dan  bilgiler aldı.

Depo görevlisi ile kısa süre sohbet eden Başkan Eroğlu, su deposunu ve Tokat'taki bütün su depoların 24 saat su seviyesini gösteren otomasyon sistemini inceledi.

Su deposu ziyaretinin ardından kentin en hayati birimlerinden olan İtfaiye Müdürlüğüne geçen Başkan Eroğlu, 24 saat görev yapan İtfaiye memurları ile bir araya geldi.
İtfaiye erleri ile tek tek tokalaşıp hasbihal eden Başkan Eroğlu, daha sonra İtfaiye binası ve birimin çalışma sistemi ile ilgili bilgiler alıp, incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, son gece ziyaretini Belediye Şantiyesine yaptı. Saat 23:00 civarı Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmalı ile şantiyeye gelen Başkan Eroğlu, gece vardiyasındaki işçiler ile görüşerek, şantiyeyi dolaştı.

04.04.2014 - A.Yılmaz