YENİ BİR DOĞUM, YENİ BİR UMUT

06.01.2015 Haberler

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, “Her yeni doğum, yeni bir umuttur” diyerek bebek sahibi olan ailelerin kapısını çalmaya devam ediyor.
Derbent Mahallesinde ikiz bebekleri olan Demir çiftini ziyaret eden Başkan Eroğlu ve eşi, İbrahim ve Zeynep Buğlem ismindeki bebeklerle yakından ilgilendiler.

Her yeni doğumun, yeni bir umut olduğunu belirten Başkan Eroğlu, “İnşallah sağlıklı, dinine, geleneklerine, vatanına bağlı ailesine, şehrimize, ülkemize faydalı birer birey olarak büyüyecektirler. Biz sosyal belediyeciliği çok önemsiyor ve "Hoşgeldin Bebek" projemiz kapsamında yeni doğmuş bebeklerimizi ziyaret edip ailelerinin sevinçlerine ortak oluyoruz. Bu anlamda şehrimizde yeni dünyaya gelen bebeklerimizi ve ailesini ziyaret edip hem gözaydınlığı veriyor, hem de bebek 
çantası, bebek bezi, şampuan, ıslak mendil, tulum ve bebek bakım kitapçığı gibi eğitici materyallerin bulunduğu hediye çantalarını da teslim ediyoruz. Bir nebze de olsa katkımızın olmasından büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Başkan Eroğlu daha sonra Belediye Meclis Üyesi Çiğdem Yaşar Korkmaz ve eşi Fatih Korkmaz’ı da ziyaret ederek, yeni doğan bebekleri için gözaydınlığı verdi.