ZABITA EĞİTİME ALINDI

20.11.2014 Haberler

Tokat Belediyesi öncülüğünde, tüm ilçe ve beldelerdeki Zabıta personelinin daha verimli çalışabilmesi ve vatandaşla iletişimini artırmak için Hizmetiçi Eğitim Semineri veriliyor.
Öğretmenevi Konferans Salonunda başlayan ve iki gün sürecek seminerde Eğitimci Ali Cihan Kurt, Mevzuat ve Kişisel Gelişim hususlarında Zabıta personeline bilgiler aktarırken, “Ekip ruhu ve Sinerji” konularında da motivasyon eğitimi veriyor.
Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, Zabıta Müdürü Ahmet Abur ve Zabıta personelinin katıldığı seminerde bir konuşma yapan Belediye Başkan Vekili Abdullah Karataş, “Öncelikle hepinize hoş geldiniz diyor, alacağınız bu eğitimlerin hem şahsınızda hem de belediyemiz adına hayırlı ve faydalı olmasını temenni ediyorum.
Hepimizin bildiği gibi elbette hizmet kurumu olan Belediyemiz birimleri arasında en meşakkatli görevlerden birini de sizler ifa ediyorsunuz.
Belediye olarak yaptığımız bazı hizmetler ile toplum ve çevre sağlığına yönelik çalışmalarımızda alınan kararları, emir ve yasakları uygulamak ve sonuçlarını izlemek sizlerin vazifesi. Tokat’ımızın düzenini muhafaza eden, hemşehrilerimizin esenlik, sağlık ve huzurunu koruyan, alınan kararları uygulayan sizlerin, ne kadar zor bir vazifenizin olduğunu tekrar altını çizerek dile getirmek istiyorum.   Bu çalışmalarınızın, hizmet heyecanınızın sürmesi temennisiyle hepinize selam ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

Karataş’ın ardından söz alan Ali Cihan Kurt, Zabıta personeline konu başlıkları halinde seminer ve sunumda bulundu. Öğle yemeği için ara verilen seminer öğleden sonra ve yarın da devam edecek ve yarın akşam sertifika töreni ile son bulacak.