EROĞLU: DUANIZI ALMAK BİZE YETER

13.11.2014 Haberler

Fırsat buldukça hasta ve yaşlıları ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, vatandaşların ihtiyaçlarına da anında çözüm getirerek hayır dualarını alıyor.
Perakende Mahallesinde bazı hasta ve yaşlıları çat kapı evlerine giderek ziyaret eden Başkan Eroğlu, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Yaşlı bir vatandaşın yakacak konusunda sıkıntı yaşadığını belirtmesi üzerine ekipleri arayarak hemen kömür getirten ve kömür gelene kadar da evde bekleyen Başkan Eroğlu, elleriyle kömürü teslim edince duygu dolu anlar yaşandı. Kendisine sarılan yaşlı çifte başka ihtiyaçları olup olmadığını da soran Başkan Eroğlu, “Bize dua edin yeter. Hayır dualarınız sayesinde bu şehre de, bu şehrin insanına da daha çok hizmet edeceğiz İnşallah” diyerek başka bir hasta ziyaretine geçti.  

Başkan Yardımcıları Osman Altunordu ve Selahattin Kelemci ile Mahalle Muhtarına, gıda ve yakacak hususlarında vatandaşın bir gün bile bekletilmemesi gerektiğini söyleyen Başkan Eroğlu, diğer hasta ziyaretinde de notlar alarak eksiklerin giderilmesi talimatını verdi.