BAŞKAN, TOKAT’I ADIM ADIM İNCELİYOR

28.10.2014 Haberler

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Perakende Mahallesi, Semerkant Mahallesi ve Küçükbeybağı Mahallelerinde incelemelerde bulunarak, hem eksiklikleri tespit edip mahalleliyi dinledi, hem de hasta ve yaşlıları ziyaret etti.
Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu ve bazı birim müdürleri ile birlikte mahalleleri köşe bucak inceleyen Başkan Eroğlu, “Daha önce yaptığımız incelemelerde mahallelerimizin acil gereksinimlerini belirlemiş buna göre bir çalışma planı zaten hazırlamıştık. Bugün hem bu mahallelerimizde ekiplerimizin yürüttüğü çalışmaları görmek, hem varsa yeni talepler bunları dinlemek hem de kış öncesi tedbir almamız gereken yerler, sıkıntılar var mı bunları belirlemek istedik” dedi.

Mahalle gezileri esnasında kendisine eşlik eden muhtarların taleplerini dikkatle dinleyen Başkan Eroğlu, mahallelerdeki yaşlı ve hastalara da uğramayı ihmal etmedi. Hac’dan dönen yaşlıların ellerini öperek dualarını alan Başkan Eroğlu, Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Şahin’in annesini de ziyaret ederek bir süre sohbet etti.  

İncelemeler esnasında kahvehane ve esnaf dükkanlarına da giren Başkan Eroğlu, vatandaşların mahalleleri ve şehir ile ilgili düşüncelerini de dinledi. Melik Ahmet Gazi İlköğretim Okuluna da uğrayan Başkan Eroğlu, öğrencilerin yoğun ilgisine kayıtsız kalmayarak fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.