GENÇ BAŞKANIN HIZINA YETİŞİLMİYOR

20.09.2014 Haberler

Türkiye'nin en genç Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu gece gündüz yoğun bir tempo ile devam ettirdiği belediye çalışmalarının yanı sıra, sosyal ve kültürel faaliyetlerdeki temposunu da artırarak devam ediyor.
Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Gaziosmanpaşa Stadyumunda Cumartesi sabahı saat:07.30'da  vatandaşlarımızla birlikte spor yaptı.

HER CUMARTESİ GOP STADYUMUNDA BULUŞUYORUZ


Spor sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu; "Sabah 07.30 gibi sağlıklı ve dinç kalmak için 'Tokat Haydi Spora' diye bir kampanya başlattık, bugün de ilkini yaptık. Belki sayı itibariyle çok katılım olmadı ama ben inanıyorum ki bu her hafta bu halka daha da büyüyerek devam edecektir. Çünkü hafta boyu devamlı çalışmak, stres, bunun akabinde cumartesi sabahı ise yapılan spor ile vücudun ne kadar rahatladığını görüyorum. Tabi burada her gün spora devam eden müdavimler var. Keşke her gün mümkün olabilse de yürüyebilsek. Bizler her hafta sonu Cumartesi günleri Saat:07.30'dan 09.00'a kadar burada gelip spor yapacağız, egzersiz hareketlerini yapacağız. Haftada bir de olsa böyle bir etkinlik yapmayı düşünüyoruz. Tüm Tokatlı hemşerilerimizi her Cumartesi saat:07.30'da stadyuma bekliyorum. Katılan emek veren arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Eroğlu Genç Kızın İsteğini Kırmadı


Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu Gaziosmanpaşa Stadyumunda spor sonrası kendisiyle Basketbol maçı yapmak isteyen genç kızın isteğini de yerine getirerek kısa bir basket maçı yaptı.