BAŞKAN EROĞLU YENİ HAFTAYA DA HIZLI BAŞLADI

18.08.2014 Haberler

Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu haftaya hızlı başladı.
Halkımızın sorunlarını bizzat dinlemek için, Halk Günü uygulamasını başlatan Başkan Eroğlu, her Pazartesi saat:08.30 ile 11.30 arasında belediyemiz sosyal tesislerinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek onların sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyor ve gerekli işlemlerin biran önce başlatılması için ilgili birimlere talimatlar veriyor.

SANAYİ SİTESİ ASFALTLANIYOR

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri Tokat Küçük Sanayi sitesinde asfalt çalışmalarına devam ediyorlar. Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Eroğlu'na Belediye Meclis Üyesi Altan Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu ve Tokat Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Fehmi Çankaya'da eşlik etti.
Asfalt çalışmaları tamamlanan ve devam eden yerleri inceleyen Başkan Eroğlu, sanayi esnafımızla bir araya gelerek onların isteklerini dinledi.

ORTAK KULLANIM ATÖLYESİ BİNASININ İNŞAATI DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu; Avrupa Birliği destekli yapılan Tokat SS Küçük Sanayi Yapı Kooperatifi Tokat Ortak Kullanım Atölyesi binasının inşaat alanındaki çalışmaları yerinde görerek Kooperatif Başkanı Fehmi Çankaya'dan inşaatla ilgili bilgiler aldı.