ÇALIŞIYORUZ!

18.07.2014 Haberler

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun talimatı ile bütün mahalle ve sokakların acil gereksinimlerinin yaz mevsiminde tamamlanması için belediye ekipleri gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.
Daha önceden tespit ettikleri eksiklerin giderilmesi için talimat veren Başkan Eroğlu, dün de bu çalışmaları yerinde görerek denetlemede bulundu.

İlk olarak Ali Paşa Mahallesi Gazi Paşa Caddesinde tamamlanan yol yenileme ve trafik işaretçilerine yönelik çalışmaları gören Başkan Eroğlu, daha sonra Altıyüzevler Mahallesi İbni Kemal Caddesi Sağ Sahil Sulama Kanalı üzerindeki elektrik hatlarının yeraltına alınması ve taş duvar örülen kısımlara güvenlik için yapılan demir korkuluk çalışmalarını denetledi. 

Buradan Geksi Deresi civarında devam eden yol yenileme çalışmalarını da inceleyen Başkan Eroğlu, Gıj Gıj Tepesinde ki yol genişletme ve su hattı çalışmalarını da denetledi.   Sıcak havaları çok iyi değerlendirip durmadan çalışacaklarını belirten Başkan Eroğlu, “Yapılacak çok işimiz var ve bütün birimlerimizle işe koyulmuş durumdayız” diye konuştu.