BAŞKAN EROĞLU’NA ZİYARETLER SÜRÜYOR

19.06.2014 Haberler

30 Mart Yerel Seçimleri sonrası Tokat Belediye Başkanı seçilen Av. Eyüp Eroğlu’na ziyaretler devam ediyor.
Devlet eski Bakanı Cevdet Aykan, Tokat Valisi Cevdet Can, ÇEDAŞ Genel Müdürü Ali Cesur, Tokat ÇEDAŞ İl Müdürü Ahmet Tetik, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan ve Belediye Meclis Üyesi Hakan Sessiz beraberinde Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Celalettin Çelik ve Viessmann Bölge Müdürü Dursun Şentürk ile birlikte, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ettiler.

Şehrimize gelen Devlet eski Bakanı Cevdet Aykan, Başkan Eroğlu’nu ziyaretinde hayırlı olsun dileklerini iletirken, Tokat Valiliğine atanan Vali Cevdet Can’da Başkan Eroğlu’na iadei ziyarette bulunarak başarılar diledi. İkiliyle bir süre sohbet eden Başkan Eroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Daha sonra Belediye Meclis Üyesi Hakan Sessiz beraberinde Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Celalettin Çelik ve Viessmann Bölge Müdürü Dursun Şentürk ile birlikte Başkan Eroğlu’nu ziyaret etti. Bazı temaslarda bulunmak üzere Tokat’a gelen Viessmann yetkililerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Eroğlu, Çelik’e içerisinde Tokat’ın yöresel ürünlerinin yer aldığı sandık hediye etti.

Diğer yandan Tokat’a gelen ÇEDAŞ Genel Müdürü Ali Cesur, Tokat ÇEDAŞ İl Müdürü Ahmet Tetik ile birlikte Başkan Eroğlu’nu ziyaret etti
19.06.2014 - A.Yılmaz