İMARDA EŞİT VE HIZLI HİZMET

17.06.2014 Haberler

Bu sabah İmar ve Şehircilik Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, herkese eşit mesafede hizmet veren bir ‘İmar’ anlayışı içerisinde olunacağını söyledi.
Motivasyonu artırmak ve iş disiplinini üst seviyelere çıkarmak amacıyla personele bazı tavsiye ve talimatlar veren Başkan Eroğlu, “İki buçuk aylık süreçte özverili çalışmalarınız İnşallah bundan sonra daha da katlanarak devam edecektir. Belediye olarak her zaman, adil, hızlı hizmet üreten ve kalıcı çözümleri vatandaşa sunabilen bir anlayış içerisinde olmalıyız. Verimlilik ve güven veren bir belediye ve herkese eşit mesafede duran disiplinli personeller, Tokatlının takdirini kazanacaktır. Hepinizin bu hassasiyet ve azimle çalışacağınızdan şüphem yok. Neticede belediyeler hizmet vermek için var ve biz bunu en iyi ve doğru şekilde yapmalıyız. Vatandaşların beklentilerine kanun ve mevzuatlara boğmadan cevap verebilmek, net ve kişiye özel değil, herkese aynı mesafede bir imar uygulaması oluşturup, ortaya koymanızı bir hukukçu olarak ben sizlerden bekliyorum. Ben iş yükünüzü, görevinizin ehemmiyetini biliyorum ve arkanızda olduğumu belirtmek istiyorum. Hepinize ortaya koyduğunuz ve bundan sonrada aynı titizlikle yürüteceğiniz çalışmalar için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.  
Toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Metin Polat ve Mustafa Bandırmalı da, Başkan Eroğlu’na eşlik ettiler.
Daha sonra belediyedeki diğer hizmet birimlerine de kısa ziyaretlerde bulunan Başkan Eroğlu, vatandaşlarla da sohbet etti.
17.06.2014 - A.Yılmaz