FATİH ÜNAL: EROĞLU’NA GÜVENİMİZ TAM

16.06.2014 Haberler

AK Parti Ordu Milletvekili ve Tokat İl Koordinatörü Fatih Ünal, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti. Başkan Eroğlu’nun 5 yıl içerisinde Tokat’ı hizmetin merkezi yapacağına inandıklarına belirten Ünal, “Büyük bir heyecan içerisinde olan yeni belediye başkanımızın Tokat'a çok farklı bir ivme vereceği kanaatindeyim” diye konuştu.
AK Parti Ordu Milletvekili ve Tokat İl Koordinatörü Fatih Ünal’a AK Parti Tokat İl Başkanı Adem Çelik, İlçe Başkanı Ahmet Bay, AK Parti Tokat İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncu ve AK Parti İlçe Başkanları da ziyarette eşlik ettiler.
Fatih Ünal’ın önceki yıllarda ağabeylik yaparak kendilerine tavsiyelerinin olduğunu belirten Başkan Eroğlu, “Kendisine biz vekilimizden ziyade ağabey der, ağabey olarak görürüz. Bir dönemde Tokat İl Koordinatörlüğümüzü, il sorumluluğumuzu yapmışlardır ve kendilerinin bizde çok emeği vardır. Yaptığımız birçok çalışmada, birçok toplantıda tavsiyeleriyle bizim üzerimizde çok emekleri vardır. Bundan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonrada kardeşlerimizle birlikte el ele kol kola   belediye başkanımızın bıraktığı yerden daha üst noktalara Tokat'ımızı getirmek için yoğun bir gayretimizin olacağını, gözünüzün arkada kalmaması gerektiğini buradan ifade etmek istiyorum.
Fatih abi bizleri her daim arayıp sorar, bizlerde her daim kendisinin görüşlerini önerilerini kendimize ışık tutarız. Kendileri daha önce belediye başkanlığı yapmış bir vekilimizdir. Bizler bu tecrübelerden istifade ettik, inşallah bundan sonra da istifa ederiz. Kendisine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, biz sizlerle her zaman her daim memnuniyet duyduğumuzu sizin bu konuda bizlerle her daim yanımızda olduğunuzu biliyorum" diye konuştu.
AK Parti Ordu Milletvekili ve Tokat İl Koordinatörü Fatih Ünal ise Başkan Eroğlu’nun vizyonu ile Tokat’a çok şey katacağını belirterek; “Tokat ziyaretimizin birinci ayağı teşkilattı. Önümüzdeki seçimlerle ilgili çeşitli değerlendirme ve çalışmaları İl Başkanımız, İlçe Başkanlığımızla beraber gerçekleştirdik. Ama ikinci ve önemli ayaklarından bir tanesi şüphesiz eski il başkanımız şimdi belediye başkanı olarak görev alan kardeşim Eyüp Eroğlu'nu ziyaret etmek, hayırlı olsun temennisinde bulunmak. Her daim yanındayız, her daim destekçisiyiz. İl Koordinatörü olarak Tokat'ta görev yapıyorum ama aynı zamanda Ordu İlininde milletvekiliyim, komşuluk hakkımızda var. Tokat gerçekten tarihi dokusuyla benim geç keşfettiğim, bu koordinatörlük vesilesiyle keşfettiğim ve çok önemsediğim iller arasında yer alıyor. Yapılan şeyler var ama, bundan sonra da yapılacak çok şeyler olduğuna inanıyorum. Bir komşu ilin milletvekili olarak Tokat'ın Türkiye'ye ve dünyaya açılması zarureti olduğunu ifade etmek istiyorum. Tarihi bir kent olma vasfıyla tanıtımıyla bir kaç adımda farklı medeniyetleri burada yaşama, birlikte görme imkanı olduğunu zannediyorum.  Türkiye'de çok az ilde rastlayabiliriz ve bunlardan biri de Tokat'tır.
Büyük bir heyecan içerisinde olan yeni belediye başkanımızın da bu duygu ve düşünce içerisinde Tokat'a çok farklı bir ivme vereceği kanaatindeyim. Tokat milletvekillerimiz de el ele vererek teşkilatımızın destekleriyle Tokat'ı bir beş yıl içerisinde çok önemli hizmetlerin merkezi yapacaktır. Tanıtımında bir sıçramanın bu dönemde daha da artacağına inanıyoruz. Gittiğim yerlerde Tokat'tan bahsediyor, muhakkak Tokat'ı görmek lazım diyorum. İnşallah yeni eserlerle, yeni hizmetlerle de Tokat'ın cazibesi daha da artacaktır. Belediye Başkanımıza güveniyoruz. Bu güvenimizi diğer taraftan sağlayan ve  belediye başkanlığına vesile olan Tokatlı seçmenlerimize vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Tokat'ın hizmet almasının önünü bir kez daha açtılar. Tokat'ın geleceği için çalışacaklar. Bende komşu ilin Milletvekili ve Tokat Koordinatörü olarak bu sözü veriyorum. Bize düşen bir şey olduğu takdirde her daim bizde belediye başkanımızın Tokat'ın yanında yer alacağız. Bu nazik ev sahipliğinden dolayı belediye başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.
16.06.2014 - A.Yılmaz