BAŞKAN EROĞLU: AĞAÇ DALLARIYLA GÜRDÜR

13.06.2014 Haberler

AK Parti Erbaa İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette teşkilatların önemine vurgu yapan Başkan Eroğlu, “Ağaç dallarıyla gürdür ve bu dallarda teşkilatlardır” dedi.
AK Parti Erbaa İlçe Başkanı Fatih Akgün beraberinde ilçe teşkilatıyla birlikte Başkan Eroğlu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 
Siyasette teşkilatların önemine değinen Başkan Eroğlu, seçim sonuçlarında teşkilatların alın terinin çok fazla olduğunu belirterek, “Bizde 4 yıla yakın bir zaman il başkanlığı sürecimizde bu teşkilatlarla el ele kol kola beraber çalıştık.  Biz teşkilatların çalışmaları gayretleri sayesinde buradayız. Teşkilatçılığın önemini de çok iyi bilen birisiyim ve bu anlamda da sizlere ne kadar teşekkür etsek, sizlere ne kadar  dua etsek azdır diyorum. Çünkü ağaç dallarıyla gürdür, dallarda teşkilatlardır, buradaki dostlarımızın kardeşlerimizin alın terleridir. Allah razı olsun bunu her fırsatta Başbakanımız da söylüyor; Bizler büyük bir aileyiz, sandık  müşahitinden, genel başkanımıza kadar hepimiz bu davanın üzerine harç koyan, alın teri akıtan insanlarız. Allah’a şükür ki oniki yılda da bu zaferler, bu başarılar bu büyük ailenin başarılarıyla ortaya çıktı. Bundan sonrada bu büyük aile kurumsallaşmış yapısıyla çok daha büyük zaferlere imza atacaktır, biz buna canı gönülden inanıyoruz. 

Daha bizim 2023’e yönelik hedeflerimiz , 2053 ve 2073’e dairde bir sürü hedeflerimiz var.  Allah’ın izniyle de dostlarımızla da biz bunları bir bir yapacağız. Bizde iki ayı aşkın bir zamandır Belediye Başkanı olarak seçilmemizle birlikte Tokat’ımız için işlere koyulduk, Tokat’ımızı daha nasıl güzelleştirebiliriz bunun gayreti içerisindeyiz. Allah’ın izniyle de kaldığı yerden Tokat’ımızı daha da büyütme anlamında güzel işlere imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın diyorum. Her daim  gelip motivasyon anlamında bizlere katkı sağlarsanız da bizde bundan büyük memnuniyet duyarız. Biz teşkilatçı insanlarız ve sizleri kendimizden ayrı görmüyoruz. İnşallah bizde Erbaa’mıza geleceğiz, teşkilatımıza ve Belediye Başkanımıza inşallah ziyaretlerimizi yapacağız” diye konuştu.

AK Parti Erbaa İlçe Teşkilatı Başkanı Fatih Akgün ziyarette yapmış olduğu konuşmada; “Erbaa ilçe teşkilatı olarak bizler Eyüp başkanımıza hayırlı olsun diyoruz. Tokat Belediye Başkanımız çok değer verdiğimiz bir arkadaşımızdır. İl Başkanı olarak görev yaptığı dönemde Erbaa’mızla sürekli iç içe olmuştur. Erbaa’nın bir ölçüde ufkunu açmalarında dolayı, sürekli bizimle olması, teşkilat çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte Erbaa’mıza çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Özellikle teşkilat içerisinden birinin belediye başkanı olmasından dolayı mutluyuz. Teşkilatta emek veren, çalışan, gayret eden ve bunun sonucunda beli makamlarda bulunan bir kardeşimizi burada görmekten oldukça mutluyuz. İnşallah o ağabeylik yaparak Tokat merkez olarak bütün ilçelerimizle birlikte Tokat’ı Başbakanımızın koyduğu 2023 hedeflerine ulaştıracaklarına kesinlikle eminiz. Bu nokta da hiçbir şüphemiz yok. Bizlerde İlçe teşkilatımız olarak onların her an yanında olacağız. İnşallah en zirveye ulaştırma gayreti içerisinde olacağız. Tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. İlk imaj olarak Tokat’ın içerisinde Eyüp başkanın çok başarılı olduğunu, halkla iç içe olarak çalışmalarının devam ettiğini biliyoruz. Bununda sonuna kadar devam edeceğini umuyoruz, bundan hiçbir şüphemiz yok” dedi.

13.06.2014 - A.Yılmaz