BAŞKAN EROĞLU, BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

12.06.2014 Haberler

Tokat Yavuz Selim Özel Eğitimin Özel Sporcuları, 2013-2014 Eğitim- Öğretim yılı boyunca yapılan çeşitli müsabakalarda gösterdikleri başarı sonucunda Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu tarafından ödüllendirildiler.
Beden Eğitimi öğretmeni Kadri Erüre antrenörlüğünde aylardır çalışan öğrenciler, Türkiye Özel Sporcular Federasyonu’nun farklı tarihlerde Türkiye’nin muhtelif yerlerinde düzenlemiş olduğu şampiyonalarda büyük başarılara imza attılar. Atletizm, Jimnastik ve Masa Tenisi gibi alanlarında yarışarak Tokat’a büyük gurur yaşatan sporculara yönelik düzenlenen etkinliğe Başkan Eroğlu’da katıldı.
Yavuz Selim Özel Eğitim okulunun bahçesinde yapılan etkinlikte Belediye  Başkanı Av .Eyüp Eroğlu, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman  İlhan ve Okul Müdürü Cihan Öztürk, sporculara hediyelerini takdim ettiler.
Etkinlikte yaptığı konuşmada sporcuları ve hocalarını tebrik eden Başkan Eroğlu, “Bu yavrularımızın, bu özel sporcularımızın başarıları bizleri çok mutlu etti. Hiçbir başarı tesadüfi değildir, her başarının arkasında gece gündüz  çekilen bir emek ve dökülen alın teri vardır. Bu nedenle  bu başarıda emeği geçen  tüm öğrencileri, Beden Eğitimi  Öğretmeni  Kadri Erüre’yi, Okul Müdürü Cihan Öztürk’ü  ve tüm öğrenci ailelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.  Konuşmanın ardından öğrencilere hediyeleri verildi ve hep birlikte hatıra fotoğrafı çekinilmesinin ardından program sona erdi.
12.06.2014 - A.Yılmaz