BAŞKAN EROĞLU, GAZA BASTI

30.05.2014 Haberler

Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından biri olan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, göreve başladığı yaklaşık iki aylık süreçte ortaya koyduğu performansla büyük beğeni toplamayı sürdürüyor.
Sabahları erken saatte ve genelde yürüyerek işe giden Başkan Eroğlu, yol boyunca vatandaşlar ve esnaflarla birebir iletişim kurarken, belediye ekiplerinin sürdürdüğü çalışmaları da yerinde denetlemeyi ihmal etmiyor. İki aydır Tokat’ta ayak basmadık yer bırakmayan Başkan Eroğlu, geceleri de vardiyalı çalışan birimleri, hastaneleri ve muhtarlara tespit ettirdiği yatalak hastaları evlerinde ziyaret ediyor.  

Mazbatasını aldığı dakikadan itibaren kendisini ziyaret edenlerin yoğun ilgisinin işlerini aksatmasını engellemek için her Pazartesi ‘Halk Günü’ uygulaması başlatan Başkan Eroğlu, dün sabah 07:15’te Tokat’ı mahalle mahalle gezerek yine belediye ekiplerinin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceledi.  

Muhsin Yazıcıoğlu Parkında ki kaldırım ve yeşil alan çalışmalarını incelerken sabah sporu yapan vatandaşların istek ve önerilerini de dinleyen Başkan Eroğlu, daha sonra Bekçioğlu Camii Kavşağında ki düzenleme çalışmalarına da göz attı. Kültür Sarayı Kavşağı ve 600 Evler Kavşağında ki düzenlemeleri de kontrol eden Başkan Eroğlu, ardından Behzat Bulvarı civarına geçerek bizzat yaptığı inceleme sonrası Gülbahar Hatun Mahallesi Mustafa Satan Caddesi, ve Behzat Bulvarı üzerindeki bütün kavşak ve refüjlerin düzenlenmesi için talimat verdi.
30.05.2014 - A.Yılmaz