KENT KONSEYİ, BAŞKAN EROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

28.05.2014 Haberler

9 Mayıs’ta gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden Kent Konseyi Başkanı seçilen Abdullah Gürbüz ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ettiler.
Yeni yürütme kurulu heyeti ile ilk ziyaretini Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na yaptıklarını belirten Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz, “Tokat Belediyesi ile Kent Konseyinin iç içe, çok güzel bir işbirliği var. İnşallah bu yeni dönemde de sizden aldığımız enerji ile çok güzel çalışmalar icra edeceğiz. Tokat için varız ve güzel işlere talibiz” ifadelerini kullandı.  

Kent Konseyi’nin her zaman destekçisi olacaklarını ve faaliyetlerini çok önemsediklerini belirten Başkan Eroğlu ise, “Öncelikle birkaç hafta önce gerçekleşen seçimle göreve gelen Kent Konseyi Başkanımıza ve Yürütme Kurulu Üyelerine başarılar diliyorum. Tokat’ımızın daha iyi, daha güzel noktalara gelmesi hususunda başlatmış olduğunuz çalışmalarınızı biz de çok dikkatle izliyoruz. Kent Konseyi 6 yılı aşkın bir zamandır Tokat’ımıza hizmet eden, Tokat’ımızın konusunda uzman, insanların kafa yorduğu ve bizlerin de bu anlamda destek olduğumuz bir işleyiş. Biz sizlerle yapacağımız çalışmaları çok önemsiyoruz ve bu şehirde taşın altına hep birlikte elimizi koyacağız. Biz de eski bir Kent Konseyliyiz ve CV’mize de her zaman yazıyoruz. Ben de sizin bir neferiniz olarak, en büyük destekçiniz olacağımı belirtiyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.
28.05.2014 - A.Yılmaz