BİLGİ EVLERİ PROJESİ

22.05.2014 Projeler

Teknoloji merkezi, çağdaş bilgi evleri yapılacaktır.

Çocuklara sanatı ve sporu sevdirme ve yeteneklerini keşfetmeleri amacıyla çalışmalarını sürdüren Tokat Belediyesi Yeşilırmak Bilgi Evi Bilgi Evi, çocukları sokakların ve teknolojinin olumsuz etkinlerinden kurtarmakla birlikte onlara alternatif etkinlikler sunuyor.

Kendisine, ailesine, vatanına ve bütün insanlığa yararlı olacak, iyilik ve güzellik için yaşayan mutlu bireyler yetiştirmek amacıyla Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun projelerinden biri olarak hayata geçirilen Yeşilırmak Bilgi Evi, düzenlediği yaz okulları ve kurslar ile çocukların yaz tatili döneminde ikinci evi oldu.

Tokat Belediyesi Yeşilırmak Bilgi Evi’nde sayısal ve sözel alanlardaki etütlerin yanı sıra; Model Uçak, Bilişim Teknolojileri, Kişisel Gelişim, Güzel Sanatlar, Ahşap ve Torna, Zeka ve Akıl Oyunları, Müzik, Doğa, Laboratuvar, Dans ve Kütüphane Kulüpleri ile kendilerini keşfetmeye ve geliştirmelerine fırsat sunuluyor.

Velilerin çocuklarını ücretsiz olarak Yeşilırmak Bilgi Evi’nde düzenlenen yaz okulları ve kurslara kaydettirmek için 1 adet fotoğraf ve nüfus cüzdanı getirmelerinin yeterli olduğu belirtildi.

Tokat Belediyesi Yeşilırmak Bilgi Evi iletişim: 0356 228 82 02