AYALAN’DAN, BAŞKAN EROĞLU’NA TEŞEKKÜR

05.05.2014 Haberler

AK Parti Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ederek, seçildiği günden itibaren ortaya koyduğu çalışmalardan ötürü teşekkür etti.
AK Parti Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan, AK Parti İl Başkanı Adem Çelik ve Merkez İlçe Başkanı Ahmet Bay ile birlikte Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti. Göreve geldiği günden itibaren özellikle halkla ilişkiler bazında çok güzel çalışmaların ortaya çıktığını belirten Ayalan, “Başkanımızın başladığı günden itibaren özellikle halkla ilişkiler bazında  çok güzel çalışmaları oluyor. Kendisine huzurunuzda  teşekkür ediyorum. İnşallah başkanımın somut projeleri hayata geçirildikçe Tokat’ımız daha da güzelleşecek, yapılan çalışmalarımızın katma değerini Tokat’ımız aldıkça şehrimizin değeri ve  insanımızın yaşam kalitesi bir kat daha  artacak. Biz de bu vesileyle emeği geçenlere, başkanımız başta olmak üzere teşekkür ediyoruz. Bizim de eğer bir nebze katkımız olursa bununla gurur duyacağız. Allah kolaylık versin,  Allah muvaffak etsin, Allah önümüzdeki günlerde hayırlı çalışmalar nasip etsin’’diye konuştu.

Belediye Başkanı Av.Eyüp Eroğlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Değerli vekilimiz bir dizi programlar vesilesiyle şuanda Tokat’ımızdalar ve sağolsunlar bizi de ziyaret ettiler. Tokat Belediyemizin çalışmaları hakkında birtakım değerlendirmelerde bulunduk. Önümüzdeki günlerde yapacağımız birtakım çalışmalarımızın Bakanlıklarda beraberce takibini yapıp, Tokat’a birlikte verdiğimiz sözlerin gereğini yapıp, yoğun bir gayret içerisinde olacağız. Bu anlamda biz heyecanlıyız, Tokat’a dair sevdalarımız devam ediyor ve vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözleri tutmak içinde yoğun bir gayret sarf edeceğiz. Bu konuda değerli vekilimize çok ihtiyacımız olacak. Kendileri de bu konuda açık yüreklilikle bizlere bu anlamda atacağımız adımlarda sonuna kadar yardımcı olacaklarından bahsettiler. İnşallah bu konularda da sizlerde göreceksiniz ki somut anlamda atacağımız adımlarla Tokat’ımızın büyümesi, güzelleşmesi ve insanımızın daha da yüzünün gülmesi için yoğun bir gayret sarf edeceğiz. Ben bu konuda bundan sonra da verecekleri desteklerinden ötürü de değerli vekilimize de, teşkilatımıza da şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.