HIDIRLIK SOSYAL TESİSİ TOKAT’IN LEZZET NOKTASI OLMAYA DEVAM EDİYOR

14.09.2020 Haberler

“Damağınızda kalacak lezzetler, Dimağınızda kalacak hizmetler”

Deneyimli şefleri ve usta aşçıları mutfağında ağırlayarak, lezzeti, hizmet kalitesi ve uygun fiyatları ile Tokat’ta haklı bir ün kazanan Tokat Belediyesi Hıdırlık Sosyal Tesisleri hizmet vermeye devam ediyor.

Tokat Belediyesi tarafından hizmete açılan Hıdırlık Sosyal Tesisi, COVID 19 pandemi sürecindeki normalleşme ile her tür hijyen ve sağlık tedbirleri ile misafirlerine kapılarını açmaya devam ediyor. Kahvaltı, sulu yemekler, Tokat Kebabı ve ızgara çeşitleri ile hizmet verecek olan tesis, sosyal tesislerin lezzet standardında yemekler ile misafirlerini ağırlayacak.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Hıdırlık Sosyal Tesislerindeki hizmetlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Yapımına yaklaşık 2 yıl önce başladığımız ve yaklaşık 1400 m2’lik bir alanda bir büyük salonu, bir küçük salonu ve açık alanları mevcut olan Sosyal tesisimizi 2019 yılı Kasım ayında açarak Tokatlıların hizmetine sunmuştuk. Sosyal Tesisimiz hijyen ve sağlık şartlarına uygun ortamda, evde hazırlanmışçasına lezzetli yemekleriyle vatandaşlarımıza en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor. Tokat'ın incisi Kanal Tokat kenarında yer alan, mavinin gölgesinde, tarih, doğa ve yeşille iç içe Hıdırlık Sosyal Tesisimizde, vatandaşlarımız Tokat'ın eşsiz lezzetlerini, meşhur Tokat Kebabını tadabilirler. Hıdırlık Sosyal Tesisimiz haftanın her günü saat:08.00 ile 22.30 arasında misafirlerimizi ağırlayacak” dedi.