BAŞKAN AV. EYÜP EROĞLU KANDİL PROGRAMINA KATILDI

01.05.2014 Haberler

Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından belediyemiz Sosyal Tesislerinde düzenlenen Regaip Kandili programına katıldı.
AK Parti Tokat İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından  düzenlenen programa; Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu ve eşi, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, Belediye Meclis üyeleri, Kadın Kolları üyeleri ve çok sayıda hanım katıldı.

Başkan Eroğlu burada yapmış olduğu konuşmada; "Üç ayların ve kandilimizin, ülkemize, ilimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Daha önce sizlerle birlikte birçok çalışmaya imza attık. Bundan sonra da sizlerle birlikte olacağız. Bir ay önce sizlerin destekleri ve Tokatlıların teveccühleriyle başkanlık görevine seçildik. Bundan sonra da yine gayretle, heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin dualarınıza desteklerinize ihtiyacımız var. İnanıyorum ki dualarınız hep bizimle oldu, bundan sonra da olmaya devam edecektir. Bu anlamda bize vermiş olduğunuz her türlü destekten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra yaşadığımız bu memleketimizin daha güzel olması için, insanların; huzurla, umutla, emniyetle yaşaması için gayret edeceğiz. Mesai kavramı olmaksızın, gece gündüz demeden çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

Ramazan ayında da yoğun bir programımız var, her gün mahallelerimizde iftar sofralarıyla, gerek iftar öncesi gerek iftar sonrası yapacağımız birçok etkinlikle gündüzleri sizlerle beraber yapacağımız birçok yardım programlarıyla dolu dolu bir Ramazan ayı geçireceğimizi belirtmek istiyorum. Bizlerde yerel yönetimler olarak, belediye olarak tüm mahallelerimizde Ramazan programlarımızı yapacağız. Renkli bir şekilde, insanların daha güzel bir ramazan geçirmesi için iftar öncesi ve sonrası programlarımızla elimizden geleni yapacağız.

Böyle bir program tertip ettikleri için Kadın Kolları Başkanımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.