Milletvekili Dilek Yüksel, 'Tokat Vizyonel Belediyecilikle Buluşacak'

26.04.2014 Haberler

Tokat Milletvekili Dilek Yüksel Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu'nu makamında ziyaret ederek başkanlık görevinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, AK Parti Tokat İl Başkanı Adem Çelik, İlçe Başkanı Ahmet Bay, Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, AK Parti Tokat İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Milletvekili Dilek Yüksel basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada; "Tokat'lı bütün hemşerilerimize teşekkür etmek istiyoruz. Tokat Merkez ve ilçelerde çok büyük bir tarih yazarak 11 ilçemizde ve Tokat merkezde AK Parti belediyecilikle buluşturdukları için Tokatlılara teşekkür ediyorum. İnşallah çok hızlı bir şekilde Tokat'ın vizyonel belediyecilikle buluşabilmesi için tam gücüyle çalışacağına en ufak bir şüphemiz yok. Bizler Belediye Başkanımızın her zaman yanındayız. İnşallah Tokat'ımızı daha farklı bir Tokat haline getireceği konusunda güvenimiz sonsuz. Belediye Başkanımıza, Belediye Başkan Yardımcılarımıza, belediye Meclis üyelerimize ve Belediye Başkanımızın yanında olan herkese kolaylıklar diliyorum, yolunuz açık olsun. Bizler hep beraber çalışarak Tokatlıların beklentilerini boşa çıkartmayacağız, görevinizde başarılar diliyorum" dedi.
Belediye Başkanı Av.Eyüp Eroğlu ise yapmış olduğu açıklamada; "Başkanlığı kazandığımızda beraberdik, yine teşrif ettiler, bu açıdan kendilerine teşekkür ediyorum. Dört yıl gibi bir süre vekilimizle birlikte çalışma fırsatımız oldu. Vekilimizle birlikte çok güzel çalışmalara imza attık. Ben inanıyorum ki Tokat'ta kendileri yedi yıla yakın bir zamandır güzel hizmetler yapıyor, bundan sonra da hiçbir zaman desteklerini esirgemediler.
Tokatlılar bizlere güvendiler, bize görev verdiler, bizler bu sorumluluğunda farkındayız. Onların hizmetkarı olmak için sizinle beraber birlikte güzel işlere imza atacağız. Heyecanımı bu anlamda ekibimizde mevcut. Teşkilatlarımızın gayretleriyle bu beş yıllık süreçte sadece Tokat değil tüm ilçelerimizde aynı başarıyı yakalayıp bu başarıyı inşallah müşahede etmiş olacağız" dedi.