ESNAF İLE BİR YUDUM ÇAY SICAKLIĞI

13.12.2018 Haberler

Başkan Eroğlu, Gaziosmanpaşa Bulvarı Sivri Tekke civarındaki esnafların kahvaltısına konuk oldu.

Tokat'ta esnaf kesiminin kahvaltı davetlerine icabet eden Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, bu kez Gaziosmanpaşa Bulvarı Sivri Tekke civarındaki esnafların kahvaltısına konuk oldu. Sivri Tekke arkasında Sezai Kaymak'ın öncülüğü ile civar esnaflarının organize olup hazırladığı kahvaltıya katılan Başkan Eroğlu "bir yudum çay sıcaklığı ile sohbete vurgu yaptı.

KALDIRIM VE IŞIKLANDIRMA SÖZÜ

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ile sohbet eden esnafların öne çıkardığı husus, Sivri Tekke arkasındaki ara sokağın kaldırım düzenlemesinin yeniden yapılması ve ışıklandırmalarla daha güzel bir ortama kavuşturulması oldu. Konuya sıcak bakan ve en kısa zamanda yapılması için talimat vereceğini belirten Başkan Eroğlu bu vesile ile hizmet sürecinde şehrin belediyecilik faaliyetlerine yönelik sohbette bulundu.

BİR YUDUM ÇAY SICAKLIĞI...

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu da katılmış olduğu kahvaltı sohbetinin ardından bir paylaşımda bulundu ve "Bir yudum çay sıcaklığı ile... Bu sabahta esnaf buluşmalarımıza Sezai Kaymak abimizin ev sahipliğinde Sivri Tekke arkasında devam ediyoruz." diye yazdı.

ESNAFTAN TEŞEKKÜR

Davetin ev sahipliğini yapan isimlerden Sezai Kaymak buluşmanın ardından yaptığı paylaşımda "Tokat merkez Gaziosmanpaşa Bulvarı, Sivri Tekke arkası esnafları olarak Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu'nu bu sabah kahvaltıda konuk ettik. Davetimize icabet eden Sn. Başkan Eroğlu ile belediyecilik hizmetleri üzerine sohbetimizde ilimize yaptıkları ve yeni döneminde yapmak arzusunda olduğu projelerini konuştuk. Davetimize icabet eden, taleplerimizi dinleyen, çözüm üreten Sn. Başkan'a teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz." ifadelerini yazdı.