TOKAT BELEDİYESİ'NİN ACI GÜNÜ

06.09.2018 Haberler

Tokat'ta geçirdiği bir rahatsızlık sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Belediye Meclis Üyesi Bedrettin Kılıçlar son yolculuğuna uğurlandı.

Tokat Belediye Meclis Üyesi evli ve 4 çocuk babası Bedrettin Kılıçlar, geçirdiği bir hastalık nedeni ile tedavi gördüğü Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti. Kılıçlar'ın cenazesi Artova ilçesine bağlı Taşpınar Köyü’nde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenazeye Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun yanı sıra; Tokat Valisi Ömer Toraman, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, İlçe Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşu başkanları, siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. 
Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, sosyal medya hesabında başsağlığı dileğinde bulunarak, "Belediye Meclis Üyemiz, yol arkadaşımız, kendini islam davasına adayan, vefa sahibi, gönül ve millet adamı Bedrettin Kılıçlar hocamızı ebediyete uğurladık. Tokat Belediye camiamızın ve Tokatlıların başı sağolsun. Allah rahmet eylesin." dedi.