BAŞKAN EROĞLU: TOKAT MARKA ŞEHİR OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

08.08.2018 Haberler

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Karşıyaka Mahallesi Orhangazi Caddesi'nde asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, teknik işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Osman Altunordu ve teknik hizmet Birim Müdürleriyle birlikte sabah mesaisine çalışma alanlarını ziyaret ederek başladı.

Karşıyaka Mahallesi Orhan Gazi Caddesi’nde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokat’ın marka şehir olması için gayret ettiklerini belirtti.

Yıl sonuna kadar asfalt çalışmalarının devam edeceğini belirten Başkan Eroğlu; “Tokat, marka şehir olma yolunda emin adımlarla devam ediyor. Her şey güzel insanımız için, her şey güzel Tokatımız için. Bizler de Tokat Belediyesi olarak çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Bir taraftan asfalt, bir taraftan park bahçelerimiz ve alt yapı çalışmalarımız yine granit ve her türlü düzenlemelerimiz ile ekiplerimiz gece-gündüz çalışmalarını sürdürüyor.

 Karşıyaka Mahallesi Orhan Gazi Caddesinin Kültür Sarayından Atatürk köprüsüne kadar olan kısmında asfalt çalışmalarımıza başladık. Söz verdiğimiz gibi bu yıl asfaltta rekor bir yıl olacak. Şehrimizin her bir noktasında yoğun bir şekilde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Havalar el verdiği sürece yılın son gününe kadar asfalt çalışmalarımız devam edecek.

Bu güzel şehre hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı olsun.” dedi.