MAHMUTPAŞA SPOR KOMPLEKSİ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

29.06.2018 Haberler

Tokat Belediyesi tarafından Mahmutpaşa Mahallesi’nde yapımı devam eden Şehit Yakup Akdağ Spor Kompleksi, Parekende, Küçükbeybağı, Kemer, Devegörmez ve Çay Mahallesi bölge sakinlerine hitap edecek.

Şehit Yakup Akdağ Spor Kompleksi inşaatının olduğu bölgede teknik ekibiyle birlikte incelemelerde bulunan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokat’a ikinci bir spor kompleksi kazandırdıklarını belirtti.

Başkan Eroğlu Şehit Yakup Akdağ’ın ismini verdikleri spor kompleksiyle ilgili yaptığı açıklamada; “Mahmutpaşa, Parekende, Küçükbeybağı, Kemer, Devegörmez ve Çay Mahallelerinin de kullanabileceği bir Semt Spor Kompleksini de oluşturmaya başladık. Basket sahaları, Futbol sahaları, kay kay pisti, spor aletleri, çay içilebilecek mekan ve çocuklarımızın oynayabileceği yaklaşık 4000 m2‘lik bir alan olan bu bölgede Semt Spor Kompleksini oluşturduk. Yakın bir zamanda açılışını hep birlikte gerçekleştirerek hizmete açmış olacağız. Burası da bu bölgeye hitap edecek.  Çocuklarımız, gençlerimiz, mahallelimiz güle güle kullansın, hayırlı olsun” dedi.