BELEDİYE BAŞKANI AV. EYÜP EROĞLU, OYUNU KULLANDI

24.06.2018 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, oyunu Yeşilırmak Mahallesi’nde bulunan Halil Rıfat Paşa Ortaokulu’nda kullandı.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, sabah saatlerinden itibaren Tokat’taki okulları ziyaret ederek, hem sandık görevlilerine kolaylıklar diledi hem de vatandaşlarla görüşerek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına konuşan Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, şunları söyledi:

“Vatandaşlık görevimizi Yeşilırmak Mahallesi Halil Rıfat Paşa İlköğretim Okulu’nda yerine getirdik, oyumuzu kullandık. Sabahtan itibaren de okullarımızı ziyaret ediyoruz. Gittiğimiz her yerde suhuletle, huzurla seçimlerimiz gerçekleşmekte. İnşallah saat:17.00’ye kadar oy verme işlemleri devam edecek. İnanıyorum ki; Tokat’ımız için, Türkiyemiz için hayırlı bir şekilde istikrarın devam ettiği, yeniden yeni Türkiye yolunda Cumhurbaşkanımızla beraberce ülkemizin önemli mesafeler alacağı bu seçimin sonuçlarını izleyeceğiz. Milletimiz feraset sahibidir, ariftir. Gereğini yapacaktır. En iyi şekilde Cumhurbaşkanına olan desteğini, partimize olan desteğini en iyi şekilde verecektir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Güvenlik güçlerimiz sabahtan itibaren tüm okullarda önlemlerini aldılar. Tüm partiler centilmence Tokat’ta seçim çalışmaların yaptılar. Demokratik bir ülkede yaşıyoruz. Halkımızın, milletimizin vereceği karar son derece önemlidir. Milletimizin terazisi hassastır. İnanıyorum ki; Türkiye’nin önü çok ama çok açık olacak. Bir ve beraber olarak, bayrağımızın gölgesinde ezan sesleri altında inşallah nice nice güzel çalışmaları yapacağız. 24 Haziran seçimlerinin ülkemize ve memleketimize güzellikler getirmesini diliyorum.”

Başkan Eroğlu, konuşmasının ardından okulları ziyaret etmeye devam etti.