BAŞKAN EROĞLU’NUN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

14.06.2018 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Eroğlu, mesajında Ramazan bayramının küskünlerin barışması, insanların birbirini daha iyi anlaması, hoşgörü ve sağduyu sahibi olması açısından tüm insanlık için güzel bir vesile olduğunu vurguladı.

Başkan Eroğlu, Ramazan Bayramı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Bayramda yaşadığımız güzel duyguların, sadece bugünlerle sınırlı kalmaması gerekiyor. Buradan hareketle biz Tokat Belediyesi olarak; toplumsal dayanışmanın, paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı Ramazan Ayı’nda Ramazan’ın bereketini, feyzini beraber yaşamak adına hergün iftar sofralarımızda binlerce kardeşimizle birlikte iftar ettik. Teravihlerle, sahurlarla, Mahalle ziyaretlerimizle vatandaşlarımızla her daim beraber olduk.

11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayını uğurlamanın manevi hüznünü, ibadetlerimizi ve Yüce Allah’a karşı görevlerimizi yerine getirebilmiş olmanın da hazzını yaşarken, yeni bir bayrama daha ulaşıyoruz.

Bu bayramda bayram sevincini sevdiklerinden ayrı yaşayan, sıla özlemi çeken vatandaşlarımıza selam ve sevgilerimi ileterek, vatan ve millet uğruna aramızdan erkenden ayrılan şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, kıymetli şehit ailelerimizin bayramlarını dualarımla birlikte tebrik ediyorum.

Bu vesileyle Tokatlıların, belediye çalışanlarımızın Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sağlıklı günler diliyorum. Yüce Allah’tan niyazım odur ki, her günümüz bayram olsun, her anımız sevinçle dolsun.”