MAHMUTPAŞA MAHALLESİ YENİLENİYOR

12.06.2018 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Mahmutpaşa Mahallesi’nde üç katlı Mahalle Konağı’nın altı ay içerisinde tamamlanarak hizmete gireceğini söyledi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu ve birim müdürleri ile birlikte Mahmutpaşa Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Eroğlu, 16 noktada belediyenin çalışma yapmakta olduğunu ifade ederek “Bunlardan 4 noktasında asfaltlama çalışması yapılıyor. Tokat Belediyesi olarak hiç ara vermeden çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Bir taraftan Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz şehri güzelleştirirken diğer taraftan yaptığımız kaldırımlar, altyapı hizmetleri ve asfalt sezonunu açmamızla birlikte üstyapıda yoğun bir şekilde her bir mahallede çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Mahmutpaşa Mahallesindeki Sokak ve caddelerde asfaltlama çalışması yapılıyor. Önce alt yapıyı değiştirdik ardından kaldırımları yeniledik şimdi de üst yapısında ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Birkaç gün içinde asfalt çalışmasını tamamlayacağız. Hemşehrilerimizi bayrama tertemiz asfaltla kavuşturmuş olacağız.

Mahmutpaşa’ya Yeni Mahalle Konağı

Mahmutpaşa Mahallesine 300 metrekare alanda mahalle konağı yapıyoruz. İhalesi tamamlandı, sözleşmesi imzalanmak üzere. Altı ay gibi kısa bir sürede bu alana 3 katlı Mahalle Konağımızı inşaa etmiş olacağız. Bizler bu şehir için varız. Bu şehir için terimizin son damlasına kadar çalışmaya devam edeceğiz. Herşey Tokat için, Tokatlılar için” dedi.