TOKAT’TA 5 BİN KİŞİ AYNI SOFRADA İFTAR ETTİ

04.06.2018 Haberler

Bu Ramazan ayında 2.’si düzenlenen Mahalle İftarında; Esentepe, Kümbet, Karşıyaka ve Altıyüzevler Mahallesi sakinleri birlikte iftar etti.

İftar programı öncesinde halkı selamlayan Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, katılım sağlayan herkesle tek tek görüşerek, Ramazan-ı Şeriflerini tebrik etti.

İftar sonrasında vatandaşlara hitap eden Başkan Eroğlu, davetlerine icabet eden herkese teşekkür etti.

Başkan Eroğlu konuşmasında; “Bugün burada güzel bir birlikteliği ortaya koyduk. İftarımıza katılım sağlayan herkese tek tek teşekkür ediyorum, Allah razı olsun, Allah bizi onlardan ayırmasın. Ramazan; gönüllerin, insanların bir araya geldiği, sofrada buluştuğu bir aydır. Biz de bugün bunu gerçekleştirdik. Her yıl burada iftar programımızı yapıyoruz. Her yıl da aynı şekilde o heyecanı görüyoruz.

Ramazanın sonlarına yaklaşıyoruz. Şimdiden tüm İslam Aleminin Kadir Gecesini tebrik ediyorum. Allah Bayramı da ağız tadıyla geçirmeyi nasip etsin. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İftar programına katılan Tokat Milletvekili Adayı Av. Mustafa Arslan da iftar programı için Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na teşekkür etti.