TOKAT BELEDİYESİ’NDEN BÖLGESEL MAHALLE İFTARI

29.05.2018 Haberler

Tokat Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle iftarında 2 Bin 500 kişi aynı anda orucunu açtı.

Çay, Mahmutpaşa, Parekende, Küçükbeybağı ve Büyükbeybağı Mahallesi sakinleri için Adliye binası arkasında düzenlenen iftar programın öncesinde halkı selamlayan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, katılım sağlayan herkesin Ramazan-ı şeriflerini tebrik etti.

İftar programına AK Parti Tokat Milletvekili Adaylarından Mustafa Arslan, Özlem Zengin ve Fatih Akgün’ün yanı sıra, AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat’ta katıldı.

İftar sonrası konuşma yapan Başkan Eroğlu, “birlik ve beraberlik içerisinde daha nice Ramazanlara kavuşmayı Allah nasip etsin” dedi.

Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Rabbim Cennet sofralarında da bizi bir ve beraber eylesin. Şehrimizin güzelleşmesi için gayret ediyoruz.
Sayın Cumhurbaşkanımızın gayretleriyle de ülkemiz hamdolsun çok iyi bir noktaya geldi. Cumhurbaşkanımız gür bir seda ile mazlumların yanında duruyorsa bu değerli halkımızın sayesindedir. 
İftar programımıza katılan AK Parti Tokat Milletvekili adaylarımızdan; Sayın Mustafa Arslan'a, Özlem Zengin'e, Fatih Akgün'e, İl Başkanımız Metin Polat'a ve bu güzel sofrayı şenlendiren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili adayları adına katılımcılara seslenen Av. Özlem Zengin ise; “Birlik ve beraberliğimizle güçlü ve istikrarlı bir Türkiye için yola devam ediyoruz. Türkiye çağ atladı, çağ atlamaya devam ediyor, bunu biz yapmadık, sizler yaptınız. Bütün bunları sizlerle beraber ve sizlerin desteği ile yaptık. Allah’ın izni ile sizlerin bu desteği oldukça, sizler dimdik arkamızda durdukça yine dünyadaki haksızlıklara karşı sessimizi bağıracağız, mazlumların yanında olacağız” dedi.

Konuşmaların ardından iftar programı sona erdi.