BAŞKAN EROĞLU, RAMAZAN ETKİNLİKLERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

16.05.2018 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Ramazanda stadyum önünde 4 bin kişilik iftar çadırı kurulacağını, 3 büyük mahalle iftarının yapılacağını bildirdi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Ramazanda stadyum önünde 4 bin kişilik iftar çadırı kurulacağını, 3 büyük mahalle iftarının yapılacağını bildirdi. Eroğlu, Ramazan sokağında her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinlikler olacağını belirtti.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Ramazanda Tokat Belediyesi tarafından yapılacak etkinliklerle ilgili bilgi verdi.

Ramazanda geçen yıl gibi GOP Stadyumu önünde Ramazan çadırımız kurulacağını belirten Eroğlu,  Ramazan etkinlikleri ile şu bilgileri verdi:

"Günlük 4 bin kişilik yemek planlıyoruz. Talep çoğalırsa bu sayıyı artıracağız. Ben ilk iftarımızda burada olacağım. Yaklaşık 5 bin kişilik gıda paketimizi de Tokat Belediyesi olarak dağıtacağız. Bu sene de Ramazan sokağımız Cumhuriyet Meydanında kurulmuş olacak. Burada 10'a yakın dükkan olacak. Gerek derneklerimize gerek hanımlarımıza gerekse bazı firmalarımıza burayı açacağız. Her gün çocuklarımıza yönelik eğlence parklarımız olacak. Bununla beraber 30 günün 12-13 gününde de programımız olacak. Gerek tasavvuf musikisi sanatçılarımız gerek Hacivat-Karagöz gösterilerimiz, gerek Kur'an ziyafetlerimiz olacak. 3 tane de merkezi mahalle iftarı yapacağız. Bir tanesini Cumhuriyet Lisenin orası olarak belirledik, 8-10 mahallemize hitap edecek. Cumhuriyet Meydanında ve Esentepe'de Çarşamba pazarında toplu iftarımız olacak. Seçim sürecine girdiğimiz için Ramazanda evlerimize ziyaretler olacak."