BAŞKAN EROĞLU: 2018 YILI ASFALT’TA REKOR OLACAK

29.03.2018 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, şehrin dört bir yanında devam eden çalışmaları teknik ekibiyle birlikte yerinde inceledi. 

Esentepe ve Kümbet Mahallelerinde asfalt hazırlık ve asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, 2018 Yılında asfaltta rekor çalışmaların yapılacağını belirtti. Asfalt yapılacak cadde ve sokaklarda kaldırım ve altyapı çalışmalarının da tamamlandığını belirten Başkan Eroğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Asfalt sezonumuzu açmış bulunmaktayız. Mevsimin güzel olması dolayısıyla bu yıl erkenden asfalt sezonumuzu başlattık. Bu yıl geçtiğimiz yıllara nazaran %40 civarında asfalt çalışmamızı artırdık. Her yıl bir önceki yıla göre daha fazla asfalt yapmaya gayret ediyoruz. İnşallah 2018 yılı son 4 yıla göre asfaltlama yaptığımız adeta bir patlama yapmış olacağız. Asfalt kokusunu özleyen ekiplerimiz canla başla şehrimizin tüm sokaklarında asfalt hazırlıklarına başladılar.

Şehrimizin en büyük mahallelerinden biri olan Esentepe Mahallesi Volkan Caddesinin asfaltını yapıyoruz. Asfalt işlemini tamamlayarak kaldırımı ve caddesi ile halkımızın hizmetine sunacağız. Tokat’ımızın gelişmesi için yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Şehrimizin insanı her şeyin en iyisine en güzeline layık. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.