ADEM DİZER'E TEBRİK ZİYARETİ

22.04.2014 Haberler

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Dizer’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.
Başkan Eroğlu yapmış olduğu açıklamada; “Allah bu makamda bu mevkide Tokat’ımıza güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Bizler inanıyoruz ki çok güzel işlere imza atılacaktır. Hep beraber, el ele kol kola güzel hizmetler yapacağınıza inanıyoruz. Başarılar diliyoruz, yolunuz açık olsun. Meclis gurubundaki arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” dedi.  

İl Genel Meclisi Başkanı Adem Dizer ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Buraya gelmeniz bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı. Tokat’ta şuandaki moral ve motivasyon oluşumuyla çok güzel çalışmalar yapılacağına eminim. Bizler biliyoruz ki Tokat’ın çözülmeyecek hiçbir sorunu yok. İnşallah Tokat’ta çağ atlayacak. Bugün Tokat’ta turizmle ilgili güzel bir çalışma hazırlanıyor, bu çalışmanın birinci dereceden ortakları içerisinde Tokat Belediyesi de yer alıyor. Sayın Belediye Başkanımızın yeni dönemde çok güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz. Bizlerde ona yardımcı olmaya çalışacağız. Biz biliyoruz ki hükümetimizin bir politikası var, biz Tokatlımızı 2023 hedefine hazırlamaya çalışıyoruz. Ondan sonra da inşallah Tokat’ı 2023 yılında marka şehir yapacağız. Bu hizmet yarışında bizler, sırtımızda ki son damlan yere düşene kadar bu koşturmanın içerisinde olacağız. Bu konuda da her zaman yanınızda olacağız” dedi.