TOKAT BELEDİYE GENÇLİK MERKEZİNDEN AKUSTİK KONSER

12.03.2018 Haberler

Öğrencilerin sosyal etkinliklerde bir araya gelmesini önemseyen Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi her hafta birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun gençlere yönelik projelerinden biri olarak 19 Mayıs 2016 Tarihinde açılışı yapılan Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi içinde barındırdığı 32 Kulüp ile Faaliyetlerine devam ediyor.

Açıldığı günden bugüne kadar 4265 öğrenciye hizmet sunan Tokat Belediyesi Gençlik Merkezinde her hafta kulüpler tarafından çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

Bu hafta Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi Müzik Kulübü faaliyetleri kapsamında düzenlenen 'Akustik Konser' programında ''Gençlik Merkezi Müzik Kulübü'' üyeleri performanslarını sergiledi. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği “Akustik Konser” etkinliği, Afrin Zeytin Dalı Operasyonundaki askerimize yönelik saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Etkinlikte Müzik Kulübü öğrencileri mini bir konser verdi.

Etkinliğe katılan gençler Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin devam etmesini dilediler.

Öğrencilerin sosyal etkinliklerde bir araya gelmesini önemseyen Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi her hafta birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam edecek. Gençlik Merkezi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, 17 Mart Cumartesi günü saat:19.00’da Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi’nde Çanakkale Şehitlerini Anma programı (Türkülerle Çanakkale) düzenleneceği belirtildi.