AVCILARDAN BAŞKAN EROĞLU’NA TAM DESTEK

22.02.2018 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Akdoğan Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği üyeleriyle bir araya geldi.

Dernek Başkanı Abdurrahman Utuş, OSB’de belediye tarafından kendilerine tahsis edilen trap sahası için Başkan Eroğlu’na teşekkür ederek plaket takdim etti.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Akdoğan Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği üyeleriyle Belediye Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.

Eroğlu’nun Her Zaman Ve Her Yerde Yanındayız

Toplantının açılış konuşmasını yapan Akdoğan Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Dernek Başkanı Abdurrahman Utuş, Akdoğan Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübünün üyelerini akşam yemeğiyle bir araya getirdiği için teşekkür ederek, “OSB’deki trap sahamızı bizlere tahsis ettiren, kullanacağımız duruma getirmek için günlerce emek veren, Tokat’ımız için gecesini gündüzüne katan Belediye Başkanımız Av.Eyüp Eroğlu’na ve ekibine teşekkür eder her zaman ve her yerde yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz” diye konuştu.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, STK ve dernek buluşmaları çerçevesinde Avcılar Derneği üyeleriyle bir araya geldiklerini ifade ederek, “Bizlerden daha önce talepleri olan OSB’de ki trap atış poligonunu kendilerine hizmet verecek hale getirdik. Bizlere desteklerini açıklayan Dernek Başkanımız Utuş nezdinde tüm dernek üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Eroğlu, Tokat’ta gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan projeler hakkında dernek üyelerine sunum yaptı.